Üniversite

WhatsApp Bilgi
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Üniversite İngilizcesi Kursu

Türkiye’deki İngilizce eğitim sürecinde sıkça rastlanan tekrarlayıcı ve etkisiz öğrenim yöntemlerine bir alternatif sunmak amacıyla Just English, dil eğitiminde yenilikçi bir yaklaşım benimsemiştir. İlköğretimden üniversite seviyesine kadar sürekli aynı konuların işlenmesi yerine, Just English Pendik şubesi ile dinamik ve interaktif öğrenme teknikleri sunuyoruz.

Just English Pendik şubesinden Üniversite İngilizce Kursu‘na kaydolarak, dil öğrenimindeki monoton döngüyü kırabilir ve İngilizceyi daha etkin ve verimli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer siz de dil öğreniminde gerçek bir fark yaratmak ve bu değişimin bir parçası olmak istiyorsanız, bizi arayın veya Pendik şubemizi ziyaret edin. İngilizce öğrenme maceranızda size rehberlik etmek ve destek olmak için buradayız!

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 7S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
UNIVERSITE OGRENCILERINE OZEL BLUE
 1. Just English Pendik şubesiyle hem zamanınızı değerlendirin hem de İngilizce öğrenimine yatırım yapın. Bizimle İngilizceyi sadece öğrenmeyecek, aynı zamanda bu dili deneyimleyeceksiniz.
 2. Güncel ve yenilikçi öğretim materyallerimizle dil öğrenimi daha etkili ve keyifli hale geliyor.
 3. Alanlarında deneyimli yerli ve yabancı eğitmenlerimizle İngilizce öğrenmek artık çok daha kolay.
 4. Kişiye özel tasarlanmış konuşma ve destek derslerimizle sınırlarınızı zorlayın ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanın tadını çıkarın. Just English Pendik’te İngilizceyi yaşayarak öğrenin ve gerçek bir dil deneyimi elde edin.

Just English Dil Okulları Pendik Şubesi ile Kariyerinize Yön Verin

Kariyerinizi ileriye taşımak için Just English’in heyecan verici dünyasına dahil olun. Burada, sadece İngilizce öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda canlı bir sosyal ortamda yeni ilişkiler kuracak ve kültürel deneyimler edineceksiniz. Küresel bir profesyonel ağın bir parçası olmaya hazır olun!

 

Just English, binlerce mezununu başarıya ulaştırmış bir kurumdur ve şimdi sizin de hedeflerinize ulaşmanız için gereken desteği sağlamaya hazır. Kariyerinizi parlak bir geleceğe taşımak için bizimle iletişime geçin ve Just English ailesine Pendik şubemizde katılın.

HAPPY HOUR 7S 1330

Just English ile Happy Hours! İngilizce Eğitimde Fırsatları Kaçırma!

Merhaba Üniversiteli!

Just English Pendik şubesi olarak üniversite yaşamın için harika bir teklifimiz var! Just English’in sunduğu “Happy Hours” kampanyası ile İngilizceyi hem ekonomik hem de etkili bir şekilde öğrenebilirsin. Üniversite yıllarında İngilizce becerilerini geliştirmek için daha uygun bir zaman olamaz! Uygun fiyatlarla yüksek kalitede İngilizce eğitimi fırsatını kaçırma.

Happy Hours Kampanyası: Öğrenci Dostu İngilizce Eğitimi

 1. Esnek Ders Saatleri: Just English Pendik şubesinde, üniversite yaşamınıza uyum sağlayacak esnek ders programları sunuyoruz. İdeal ders saatlerimizle, dil öğrenimini kişisel programınıza mükemmel bir şekilde entegre edebilirsiniz.
 2. Uygun Fiyatlı Eğitim: Yüksek kaliteli İngilizce eğitimini öğrenci bütçesine uygun hale getiriyoruz. Ekonomik seçeneklerimizle, bütçenizi sarsmadan dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
 3. Grup İndirimi Fırsatı: Arkadaşlarınızla birlikte grup olarak kayıt yaptırarak, hem maliyetten tasarruf edin hem de birlikte öğrenmenin keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenerek ve motive olarak İngilizce pratiği yapın!”

Bu kampanyalarla, Just English Pendik, üniversite öğrencilerine İngilizceyi keyifli ve ekonomik bir şekilde öğrenme imkanı sunuyor!

Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Just English: Yetkin Eğitmenler, Etkin Öğrenme:

Just English Pendik şubesi, alanında yetkin eğitmenlerin öncülüğünde interaktif ve pratik yaklaşımlarla İngilizce öğrenme sürecinizi hızlandırır. Etkileşimli sınıflarımızda İngilizceyi etkin ve hızlı bir şekilde öğrenmek için uygun fiyatlarımızdan yararlanın. Bu eşsiz eğitim deneyimini keşfetmek için hemen kaydolun!

Fırsat Zamanı! Kayıtlarımız Dolmak Üzere!

Just English Pendik şubesinde İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Happy Hours kampanyamız kapsamında sunulan cazip fiyatlarla İngilizce eğitimini keşfedin. Bu fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Arkadaşlarınızı da getirin ve birlikte öğrenmenin keyfini çıkarın!

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English Pendik, dil öğreniminde benzersiz bir tecrübe sunuyor. Pedagojik formasyon sahibi ve uluslararası sertifikalara sahip Türk ve yabancı eğitmenlerimizle, dil öğrenme sürecinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz.

Geniş ders programlarımız, çeşitlendirilmiş aktiviteler, erişilebilir online eğitim seçenekleri ve kaliteli öğretim materyallerimizle İngilizce öğrenmek hem etkili hem de zevkli hale geliyor. “En Başarılı Dil Okulu“, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” gibi ödüllerle tanınan Just English, yabancı dil eğitiminde en iyi seçeneğinizdir.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

AMERIKA ONLINE EGITIM BLUE 1

Üniversite İngilizcesi Kursu Nedir?

Zaman içinde İngilizce’nin avantajları artık tartışılmaz bir gerçek olmaktan çıktı; dünya değişti ve çok dilli olmak zorunluluk haline geldi. Artık profesyonel ve akademik hayatta başarılı olmak için birden fazla yabancı dil bilmek büyük önem taşıyor. Just English Pendik şubesi, bu yeni gerçekliği öğrencilerine sunarak, sadece İngilizce değil, diğer dillerde de uzmanlık kazandırma misyonunu üstleniyor.

 

Yabancı dil öğreniminin en etkili yolu her zaman dilin konuşulduğu ülkede öğrenmektir, ancak bu herkese nasip olmaz. Just English Pendik, öğrencilere sanki dilin konuşulduğu yerdeymiş gibi derinlemesine bir öğrenim deneyimi sunar. Üniversite İngilizcesi Kursu, özellikle üniversite öğrencilerine yönelik, onların akademik ve profesyonel yaşamlarında gereksinim duyacakları dil becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

 

Bu kurs, akademik yazım, araştırma, sunum yapma ve eleştirel okuma gibi alanlarda öğrencilere kapsamlı bilgi ve pratiğe dayalı bir eğitim sunar. Just English Dil Okulları‘nın Pendik şubesindeki bu program, öğrencilere, üniversite ve sonrasında karşılaşacakları zorlukları aşma becerileri kazandırırken, küresel iş ve akademik dünyada rekabet edebilecekleri dil yeterliliğini de garanti eder.